کدام شهرهای جهان دارای بیشترین هتلهای پنج ستاره هستند؟

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
هتلهای پنج ستاره هتل ها در سراسر جهان شهرهایی با هتل های پنج ستاره

کدام شهرهای جهان دارای بیشترین هتلهای پنج ستاره هستند؟

لندن، انگلستان دارای 75 هتل 5 ستاره است.

هتل ها در سراسر جهان وجود دارند، و هزینه اتاق هتل بستگی به عوامل بسیاری از جمله محل، کیفیت و شهرت دارد. هتل هایی که در نزدیکی شهرهای بزرگ یا مراکز تجاری جهان واقع شده اند طبیعتا گران تر از آنهایی است که بیشتر از شهرها فاصله دارند. کیفیت و رتبه بندی که هتل داده شده نیز بسیار مهم است. بنابراین یکی از عوامل مهمدر قیمت هتل ها مهم شهرت شهر و کشوری است که هتل واقع شده است.

شهرهایی با هتل های پنج ستاره

از سال 2017، اطلاعات نشان می دهد که شهر لندن  با بیشترین تعداد هتل های پنج ستاره و مجموع 75 هتل پنج ستاره  در رتبه اول شهرهای جهان است.

بعد لندن شهر دبی با 61 هتل گزینه دوین را از ان خود کرده است، در حالی که نیویورک در مجموع 59 هتل 5 ستاره دارد. و پاریس (56) و میامی (46) هتلهای 5 ستاره را دارا هستند.

دیگر شهرهای باقیمانده از ده گزینه شامل لس آنجلس (39)، بانکوک (33)، شانگهای (33)، واشنگتن دی سی (32) و رم (32).

چهار شهر برتر، لندن، دبی، نیویورک و پاریس هر کدام دارای هتل های پنج ستاره تقریبا دو برابر بیشتر از شهرهای کوچک هستند. به عنوان مثال، لندن حداقل دو برابر هتل های پنج ستاره را در برابر رم، واشنگتن دی سی، شانگهای و بانکوک دارد.

در ادامه همراه باشید با میاگین قیمت هتل های پنج ستاره در این کشورها

لندن

هتل Grosvenor House که در سال 1929 افتتاح شد، یکی از بزرگترین هتلهای 5 ستاره در لندن با 494 اتاق است. این هتل در Mayfair واقع شده است، این منطقه یکی از گران ترین و پرجمعیت ترین مناطق لندن است. Mayfair دارای چندین هتل لوکس علاوه بر Grosvenor House، از جمله Claridge، The Dorchester، May Fair Hotel و هتل ریتز لندن است. بسیاری از هتل های 5 ستاره لندن نسبتا کوچک هستند و شمار قابل توجهی کمتر از 100 اتاق دارند.

 

 

 

دبی

دبی 61 هتل 5 ستاره دارد و در سال 2006 میزان اشغال 86 درصد را به خود اختصاص داده است. هتل Burj Al Arab به عنوان تنها هتل 7 ستاره در جهان شناخته شده است و از معماری و ویژگی های آن چشمگیر است. در رتبه بندی گران ترین هتل های جهان، Royal Suite هزینه 24.000 دلار آمریکا برای هر شب است. دبی تقریبا 10 میلیون نفر  مسافر در هتل های خود در سال 2012 داشته است.

نیویورک

شهر نیویورک به دلیل تنوع گسترده ای که از لحاظ غذا، فرهنگ های مختلف، سرگرمی ، محبوب است. از 59 هتل 5 ستاره در نیویورک، هر 59 هتل در منطقه Midtown Manhattan، 15 عدد آنها در منهتن پایین و 12 عدد در Times Square هستند.

میانگین قیمت هتال های پنج ستاره

از ژانویه 2018، در آمریکا دو شهر  از شهرهای بزرگ با هتل های گران قیمت برای نیویورک (306 دلار) و واشنگتن (282 دلار) به ترتیب اول و دوم هستند.

شهر  لندن، در مقام پنجم با قیمت میانگین 217 دلار قرار دارد.

سیدنی (240 دلار) و توکیو (220 دلار) به ترتیب سوم و چهارم هستند.

رتبه شهرها بر اساس تعداد هتل های 5 ستاره
  •  لندن 75 هتل پنج ستاره
  •  دبی 61 هتل پنج ستاره
  •  نیویورک 59 هتل پنج ستاره
  •  پاریس 56 هتل پنج ستاره
  •  میامی 46 هتل پنج ستاره
  •  لس آنجلس 39 هتل پنج ستاره
  •  بانکوک 33 هتل پنج ستاره
  •  شانگهای 33 هتل پنج ستاره
  •  واشنگتن دی سی 32 هتل پنج ستاره
  •  رم 32 هتل پنج ستاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.