هتل گرند حیات در باغ زیبا و چشم نوازی قرار دارد که در باغ سبز و داردی 14 رستوران ها و کافه ها است و امکان استفاده از چشمه آبگرم هم در هتل وجود دارد . اتاق های هتل گرند حیات دبی به شیوه مدرن آراسته شده اند .هتل گرند حیات دبی یک هتل بسیار عالی و با کیفیت است که خواهان و دوست داران بسیاری دارد. این هتل حدود ده سال پیش یعنی در سال ۲۰۰۳ ساخته شده است هتل گراند حیات دبی بعنوان یکی از بهترین هتلهای دبی شناخته شده است.

هتل گرند حیات ۶۵۰ اتاق برای پذیرایی از مهمانان خود دارد . تهویه مطبوع هتل نیز یکی از مهم ترین امکانات این هتل است که موجب شده هتل هوای مناسب و متعادلی داشته باشد. هتل دارای انواع امکانات ورزشی و رفاهی و سلامتی است. با تماس با ما میتوانید برای تور دبی هتل حیات گرند اقدام کنید.

هتل دارای فروشگاه هایی است تمام چیزهایی که ممکن است بدان نیاز پیدا کنید را دارند.رستوران های این هتل انواع غذاهای بین المللی ارائه می دهند البته کباب های این هتل بسیار مشهور است که توصیه می کنیم یک بار هم که شده از آن را امتحان کنید. هتل گرند حیات تنها ۱۰ دقیقه تا فرودگاه فاصله دارد. میتوانید از اتومبیل های هتل نیز برای رفتن به فرودگاه استفاده کنید.

امکانات هتل

  اطلاعات تماس

  • Oud Metha, Dubai Healthcare City, Near Sheikh Zayed Road & Wafi Mall, Bur Dubai, Dubai, United Arab Emirates

  نقشه گوگل

  فیلتر دسته:

  فیلتر وضعیت تور:

  فیلتر پیشنهادهای ویژه:

  فیلتر دسته: