هبتور گرند ریزورت اند اسپا (Habtoor Grand Resort & Spa) یک هتل تفریحی و 5 ستاره در ساحل جمیرا در دبی است.

این هتل و تفریحگاه لوکس، چشم انداز زیبایی به دریا و باغ دارد و فاصله آن از فرودگاه بین المللی دبی 30 دقیقه است.

«هبتور گرند» دارای 446 اتاق و سوئیت لوکس و بزرگ در 14 تیپ مختلف است که به مبلمان زیبا، حمام بزرگ، اینترنت، گاوصندوق و سیستم تهویه مطبوع مجهز است.

18 رستوران و بار هتل، غذا خوردن در «هبتور گرند» را به تجربه ای جذاب تبدیل می کند چرا که مهمانان می توانند در این رستوران ها انواع غذاهای دریایی، تایلندی، سنتی لبنان و… را بچشند.

همچنین برخی رستوران های هتل ویژه سرو غذاهای محلی خاص است. مثلاً رستوران شاه جهان (Shahjahan) مخصوص سرو غذاهای هندی است و در رستوران لوچیانو (Luciano) غذاهای ایتالیایی ارائه می شود.

بنا به گفته سایت هتل به آدرس grandjumeirah.habtoorhotels.com، «هبتور گرند» یکی از بهترین هتل های دبی محسوب می شود که از جمله امکانات آن می توان به مرکز بدنسازی، جکوزی، حمام بخار، استخر کودکان، صرافی، آرایشگاه، سالن زیبایی، آسانسور، سرویس بیدار باش (Wakeup)، پارکینگ سرپوشیده، اطوشویی، باشگاه شبانه، اتاق کنفرانس مجهز به مساحت 900 متر مربع و دو استخر روباز که اطراف آن را باغ های زیبا احاطه کرده است اشاره کرد.

ضمناً این هتل دارای یک ساحل بزرگ و اختصاصی بسیار زیباست.

در Habtoor Grand مهمانان می توانند به ورزش های مختلفی از قبیل تنیس، اسکواش، فوتبال ساحلی، والیبال ساحلی، و نیز انواع ورزش های آبی از قبیل بادسواری، اسکی روی آب، جت اسکی و غواصی بپردازند.

با 10 دقیقه رانندگی از هتل می توان به وایلد ودی (Wild Wadi) بزرگترین پارک آبی دبی رسید.

ضمناً فاصله هتل از مرکز خرید امارات (Mall of the Emirates) که یکی از بزرگترین مجتمع های تفریحی، تجاری خاورمیانه محسوب می شود، با ماشین 10 دقیقه است. هتل تا شهر دبی تقریباً 15 دقیقه فاصله دارد.

امکانات هتل

    اطلاعات تماس

    • Al Falea Street, Jumeirah Beach, Jumeirah Beach Residence, Dubai, United Arab Emirates

    نقشه گوگل

    فیلتر دسته: