هتل مدیا روتانا دبی (Media Rotana Dubai) در نزدیکی دبی مدیا سیتی و دبی اینترنت سیتی واقع شده است و ارائه دهنده ی 5 فروشگاه مواد غذایی و نوشیدنی می باشد. هتل مدیا روتانا دبی همچنین مجهز به استخر رو باز با دمای کنترل شده و اتاق های ماساژ می باشد. هتل همچنین دارای سرویس حمل و نقل رایگان به مرکز خرید امارات، ساحل JBR و مرکز خرید اوتلت ویلج (Outlet Village Mall) می باشد.

اینترنت بیسیم رایگان هم در اتاق مهمان و هم در اماکن عمومی در دسترس می باشد. تمامی اتاق ها بسیار شیک و مبله می باشند و مجهز به میز تحریر، تلویزیون صفحه تخت، چای/قهوه ساز و مینی بار هستند. سرویس بهداشتی بزرگ دارای کابین دوش بلند و وان حمام می باشد.

رستوران پریگو (Prego) ارائه کننده ی محیطی دنج با آشپزخانه اوپن و رستوران چنلز (Channels) ارائه دهنده ی ایستگاه آشپزی زنده و تم شبانه می باشند. مرکز تناسب اندام روتانا مجهز به دستگاه های هوازی و وزنه های آموزشی، کلاس های تناسب اندام و سونا می باشد. مهمانان جوان تر می توانند در باشگاه کودکان سرگرم شوند.

هتل مدیا روتانا دبی در فاصله ی 30 دقیقه ای از فرودگاه بین المللی دبی واقع شده است. همچنین با پای پیاده تنها 10 دقیقه تا ایستگاه مترو دبی اینترنت سیتی فاصله است.

امکانات هتل

    اطلاعات تماس

    • Off Sheikh Zayed Road, Barsha Heights (Tecom) , Dubai, United Arab Emirates

    فیلتر دسته: