هتل سوفیتل پالم ریزورت اند اسپا دبی (Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa) در منطقه ی پالم جمیرا واقع شده است و تا ساحل 8 دقیقه پیاده روی دارد. این هتل مجهز به یک لابی بزرگ با دیواری پوشیده شده از 170 نوع گیاه فرانسوی، اینترنت بیسیم رایگان ، 16 مرکز غذاخوری و سرگرمی، ساحل خصوصی، 3 استخر و یک کلوب کودکان به نام آمورا می باشد.

تمامی اتاق ها در هتل سوفیتل پالم دارای چشم اندازی از دریا، پالم و یا اقامتگاه و امکاناتی نظیر تلویزیون صفحه تخت، مینی بار، چای یا قهوه ساز، جا رختی و… می باشند. سوییت ها و آپارتمان ها دارای اتاق پذیرایی، اتاق غذاخوری و سرویس بهداشتی اختصاصی با تجهیزات لانوین یا هرمس هستند.

مهمانان هتل سوفیتل پالم می توانند از انواع غذاها از جمله بین المللی، فرانسوی، آسیایی و ایتالیایی لذت ببرند. پورتر هوس (Porter House)، استیک های آبدار و گریل، و مایوئی بیچ (Maui Beach) در کنار ساحل کوکتل ارائه می کنند. هنگ لونگ ارائه دهنده ی غذاهای معتبر چینی با نمایش مستقیمی از دریا می باشد.

مرکز آبگرم “سو” 28 اتاق برای خدمات، استخر آب دریا، سونا، خدمات زیبایی فرانسوی، انواع ماساژ و اتاق ریلکسیشن دارا می باشد. مرکز “سو فیت” باشگاهی با تکنولوژی بالا و مجهز به دستگاه های مدرن هوازی می باشد. برای فعالیت های پر هیجان مهمانان می توانند از اسکله قایق و یا دو زمین تنیس، استفاده کنند.

دبی مارینا با اتومبیل 10 دقیقه تا هتل سوفیتل پالم فاصله دارد. برج خلیفه و مرکز خرید دبی نیز 20 دقیقه با اتومبیل از هتل فاصله دارند. فرودگاه بین المللی دبی در فاصله 38 کیلومتری از هتل واقع شده است. هتل ارائه دهنده ی یک جلسه ی عکاسی رایگان برای مهمانان سوفیتل می باشد.

امکانات هتل

    اطلاعات تماس

    • The Palm Jumeirah, East Crescent Road, Palm Jumeirah, Dubai, United Arab Emirates

    نقشه گوگل

    فیلتر دسته: